Lankymo taisyklės ir privatumo politika

SVARBU ŽINOTI!

Parką rasite netoli Neveronių, geriausiai į parką atvykti Google arba Waze suvedus PERLINIAI DANIELIAI. Taip pat vos už 500m yra Karčiupio traukinių stotelė (vos 15min nuo Kauno ir 40min nuo Vilniaus). Parkas laukia lankytojų kasdien (ir šventinėm dienom) nuo 8:00 iki 22:00. Norintys pavakaroti ilgiau turėtų parašyti žinutę mums. Rezervuoti laiko nereikia, tačiau internetu reikės nusipirkti bilietą. Prie vartelių yra QR kodas, kurį nuskenavus būsite nukreipti į puslapį, tačiau rekomenduojame nusipirkti bilietą anksčiau, kad netektų gaišti laiko atvykus (nuoruodą, kur nusipirkti bilietą rasite komentare). Bilietas galioja visą dieną, tad jei ką nors palikote automobilį drąsiai galėsite grįžti net ir išėję iš parko. Parke yra įrengtos piknikavimo vietos. Yra šašlykinė, kepsninė, iešmai, malkos, šiltas vanduos, arbatinukas ir t.t. Viskas Jūsų patogumui, papildomai mokėti už tai nereikia. Tik atsivežkite ką pasikepti ar užkandžių. Danieliams pamaitinti atsivežkite morkas ir obuolius (vaikams danielius iš rankų maitinti paprasčiau morkomis). Triušiukams labai patinka salotos. Taip pat nepamirškite ir žemės riešutų voveraitėms. Nuo lietaus pasislėpti yra 7 pavėsinės ir triušių namelis. LAUKSIME VISŲ ATVYKSTANT. ☀️🦌

PERLINIŲ DANIELIŲ PARKO LANKYMOSI TAISYKLĖS

Lankydamiesi “Perlinių danielių parke” patvirtinate, kad susipažinote su teritorijos vidaus taisyklėmis ir įsipareigojate jų laikytis, bei su taisyklėmis supažindinti visus kartu su Jumis atvykstančius lankytojus

Vaikų apsilankymas galimas tik su tėveliais ar lydinčiais pilnamečiais asmenimis. Tėvai ar lydintys asmenys atsakingi už vaikų supažindinimą su taisyklėmis.

Už nepilnamečių grupės ir vaikų saugumą bei taisyklių laikymąsi atsako lydintis asmuo. 

“Perlinių danielių parke” yra laikomi laukiniai gyvūnai, kurių elgesio neįmanoma prognozuoti, todėl kiekvienas lankytojas patekęs į aptvarą prisiima visą atsakomybę už galimą turto sugadinimą, padarytą žalą sveikatai.

Lankytojas prisiima visas rizikas dėl galimų gyvūnų veiksmų, susižalojimų vaikšant ar bėgiojant  aptvare,  naudojantis parko inventoriumi

Aptvare yra įvairiausių gyvų organizmų, kurie į aptvarą patenka iš laukinės gamtos (lapės, voverės, gyvatės, žalčiai, varlės, erkės ir kiti). Lankytojas prisiima visą atsakomybę už savo ir kartu atvykusių lankytojų saugumą aptvaro viduje.

 

Mes turime teisę neįleisti asmenų į Perlinių danielių parką, jei:

  • jei yra nepilnametis asmuo be lydinčio žmogaus;
  • jei asmuo nesutinka laikytis taisyklių;
  • jei asmuo yra apsvaigęs.

 Parko teritorijoje draudžiama:

  • atsivesti savo gyvūnus;
  • rūkyti;
  • šūkauti ar kitaip kelti triukšmą;
  • neštis aštrius ir degius daiktus;
  • Kurti ugnį ne laužavietėje ar kepsninėje
  • Gaudyti, baidyti gyvūnus

Griežtai draudžiama įeiti arba išeiti ne pro įėjimo vartelius (pažymėta ĮĖJIMAS), atidaryti tarpinius aptvarų vartus arba vartelius. Atidarius vartus ar išleidus gyvūnus, bauda 1000 eurų už vieną paleistą gyvūną.

Jei gyvūnai yra erzinami, gainiojami ar keliamas triukšmas, mes turime teisę išprašyti konkretų lankytoją ar lankytojus iš parko teritorijos.

Negalima palikti asmeninių daiktų be priežiūros, šiukšlinti ar gadinti parko turtą.

Parke įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Parko teritorijoje užfiksuotos nuotraukos ar video su lankytojų atvaizdais gali būti paviešintos socialiniuose tinklapiuose. Norintys, kad nuotraukos ir video su konkrečiais asmenimis iš tinklapių būtų pašalintos turėtų susisiekti asmenine žinute toje platformoje, kurioje buvo patalpinta nuotrauka ar video

Informuojame, kad nesilaikant taisyklių, Perlinių danielių parko darbuotojai neatsako už pasekmes. Vaikams nesilaikant taisyklių, visa atsakomybė tenka juos lydintiems asmenims. Miško flora ir fauna nėra atsakinga už žalos atsiradimą ir atlyginimą, kuris kilo dėl taisyklių nesilaikymo ar netinkamo jų laikymosi, asmens neatsargaus ar pavojingo elgesio.

 

PRIVATUMO POLITIKA

Asmeninę informaciją perkant bilietus šioje elektroninėje parduotuvėje prašoma nurodyti tik pateikiant užsakymą. Ši elektroninė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, teikiančiam prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka.

Pirkėjas šioje el.parduotuvėje gali registruotis. Atlikdamas registraciją – pirkėjas privalo užpildyti registracijos formą. Pirkėjas sutinka registracijos formoje pateikti teisingą, tikslią ir išsamią informaciją apie save, atsakydamas į klausimus, kurie pateikiami registracijos formoje. Taip pat pirkėjas įsipareigoja šią informaciją, jei ji pasikeičia – atnaujinti. Jei pirkėjas pateikia neteisingą informaciją – elektroninė parduotuvė turi teisę sustabdyti arba nutraukti pirkėjo registravimą ir atsisakyti pirkėjui teikti savo paslaugas.

 

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;

bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

 

Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia. Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes skelbiame Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas taip, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rasti adresu čia. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinklo slapuko čia. Tačiau šiame atsisakymo mechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus iš savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotas konkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti čia . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

 

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

Interneto svetainei administruoti;

Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;

turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);

trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

 

Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.